postrekovač-závlahy-záhrada Postrekovač závlahy polieva záhradu

Aké sú výhody automatickej závlahy vo Vašej záhrade?

Aj vy chcete mať stále zelenú trávu a rastliny plné života aj počas najväčšieho sucha? Pozrime sa spolu na to, ako Vám automatizovaná závlaha Vášho trávnika može ušetriť čas aj peniaze a priniesť ďalšie benefity.

Vybudovanie jedinečnej a krásnej záhrady okolo Vášho domu vyžaduje veľa úsilia, času a finančných prostriedkov. Jedným z nevyhnutných predpokladov na dosiahnutie tohto cieľa je aj správna a primeraná zálievka, v správny čas a na správnom mieste. To samozrejme vyžaduje veľa času a monotónnu prácu. Riešenie je pritom tak jednoduché. Automatický zavlažovací systém. Prečo vlastne automatický zavlažovací systém? Hlavným prínosom viditeľným už na prvý pohľad je krásne zelený trávnik a záhony s kvitnúcimi kvetmi. Mimo toho je tu však mnoho ďalších výhod, ktoré nie sú tak zrejmé. Ako napríklad už žiadne zalievanie s krhlou a záhradnou hadicou. Zavlažovací systém Vám poskytne oveľa viac voľného času, ktorý môžete stráviť príjemnejšími činnosťami.

  • Nižšie účty za spotrebovanú vodu - zavlažovací systém pracuje v noci, kedy je účinnosť závlahy najvyššia vďaka nižšiemu výparu a menšiemu vplyvu vetra.
  • Zdravší vývoj rastlín a trávnika - zavlažovanie v nočných a ranných hodinách je vďaka priaznivejším teplotám oveľa šetrnejšie pre trávnik a kvety a nedochádza tak k tepelným šokom.
  • Pokojná a bezstarostná dovolenka - zavlažovací systém sa o Vašu záhradu postará aj po dobu Vašej neprítomnosti. Vďaka automatickým snímačom systém reaguje na daždivé dni a nezavlažujeme teda nadbytočne.
  • Vyššia hodnota nehnuteľnosti - krásne okolie domu bez akýchkoľvek diskusií zvyšuje trhovú hodnotu domu a prestíž nehnuteľnosti.

Automatický zavlažovací systém je veľmi variabilný systém použiteľný nielen pre všetky typy a charaktery záhrad, ale aj pre parkové a športové plochy vrátane futbalových a golfových ihrísk. Naša spoločnosť má vďaka širokej palete výrobkov vždy to optimálne riešenie pre akýkoľvek typ zavlažovanej plochy.